Pieczątki z ocenami

Pieczatki.pl to miejsce, które zostało stworzone z myślą o Klientach najbardziej wymagających, którzy poszukują wysokiej klasy pieczątek w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Ważne miejsce w specjalnie przygotowanej przez nas ofercie zajmują profesjonalne pieczątki szkolne oraz nowoczesne pieczątki dla nauczycieli.

Rekomendujemy wyłącznie sprawdzone, starannie wykonane i cechujące się dużą wytrzymałością produkty pochodzące od wiodących na rynku producentów. Gwarantujemy, że każda prezentowana przez nas pieczątka szkoły jest produktem funkcjonalnym, spełniającym najwyższe standardy, a jednocześnie eleganckim i estetycznym.

Taka pieczątka z pewnością podniesie prestiż szkoły i będzie najlepszą jej wizytówką. Zapraszamy!

Pieczątki z ocenami – skuteczna motywacja dla uczniów

Dzieci w pierwszych latach szkoły podstawowej często potrzebują podpowiedzi ze strony nauczycieli odnośnie tego, czy dobrze wykonały pracę domową. Rozwiązaniem, które zdecydowanie ułatwia pracę dydaktyków i usprawnia ich komunikację z uczniami, są stempelki motywujące. Pieczątki z ocenami zawierają dodatkowe podpowiedzi, np. „pisz ładniej” czy „czytaj więcej”.

Stanowią znakomity sposób na to, by poinformować dziecko i jego rodziców, nad czym należałoby popracować. Warto używać stempli również wtedy, gdy podopieczny dostanie dobrą ocenę. Słoneczko czy uśmiechnięta buźka z pewnością ucieszą każde dziecko. Taka forma obrazkowej komunikacji jest bardzo motywująca dla najmłodszych i sprawia, że bardziej starają się o dostanie pieczątki z pochwałą. Utożsamianie złych ocen ze smutnymi pieczątkami, a dobrych z wesołymi sprawia, że dzieci dobrze zdają sobie sprawę z tego, dlaczego warto przykładać się do lekcji. Sama ocena czasem nie wystarczy, aby uczeń zrozumiał i zapamiętał pochwałę lub wskazówkę, na co powinien zwrócić większą uwagę.

Przydatne narzędzie dla nauczycieli

Nauczyciele często przynoszą do domu stosy zeszytów z pracami domowymi, a następnie muszą je ocenić i wskazać uczniom co jest dobrze, a co należałoby poprawić. Stempelki z ocenami mogą przyspieszyć i usprawnić ten proces. Odpicie pieczątki z pochwałą trwa znacznie krócej niż ręczne jej napisanie. Dzięki zastosowaniu w swojej pracy takiego rozwiązania nauczyciel ma więcej czasu, by przygotować dla uczniów ciekawą lekcję czy należycie odpocząć po pracy.
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowy zestaw 6 pieczątek do oceniania najmłodszych, jak również mogą Państwo stworzyć swój własny wzór odbicia. W tym celu pomocą służą Partnerzy Trodat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą pieczątek! W naszej ofercie dostępnej na Pieczatki.pl znajdą Państwo również inne rodzaje stempli, które okażą się przydatne podczas wielu okazji. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

9_4923
20 x 20 mm
Zamów
9_4923
20 x 20 mm
Zamów
9_4923
20 x 20 mm
Zamów
8_4923
20 x 20 mm
Zamów
7_4923
20 x 20 mm
Zamów
6_4921
12 x 12 mm
Zamów
5_4921
12 x 12 mm
Zamów
4_4921
12 x 12 mm
Zamów
3_4921
12 x 12 mm
Zamów
2_4921
12 x 12 mm
Zamów
1_4921
12 x 12 mm
Zamów