Pieczątki z datą

Pieczątki z datą nie muszą być nudne!

Możesz wybrać kształt, wielkość, kolor datownika!

Datowniki dostępne są w bardzo szerokiej gamie. Można połączyć pieczątkę z treścią i z datą. Można też wybrać odbicie wielokolorowe. Pieczątki z datą mogą mieć różne rozmiary i zastosowanie, zarówno dla osób prywatnych, jaki dla firm.

Szeroki zakres zastosowań pieczątek z datą

Olbrzymia liczba dokumentów, pism urzędowych czy firmowych protokołów potrafi bardzo spowolnić wykonywanie codziennych obowiązków. Nierzadko trzeba je nie tylko przeczytać i podpisać, ale również oznaczyć stosowną datą. Aby uprościć tego typu zadania, warto sięgnąć po rozwiązanie, którym są proponowane przez naszą firmę datowniki w formie pieczątek.

Z dostępnych funkcji korzystają zarówno urzędy i instytucje, są one jednak również bardzo popularne w firmach i wśród klientów prywatnych. Ich rozmyślnie opracowana konstrukcja pozwala na szybkie ustawienie aktualnej daty i bezproblemowe opatrzenie nią poszczególnych dokumentów. To z kolei przekłada się na możliwość zaoszczędzenia czasu poświęcanego na dopełnianie formalności.

Pieczątki z datą od Trodat – najważniejsze zalety

Datowniki stanowią narzędzie niezwykle funkcjonalne, będąc nierzadko rozszerzonym wariantem standardowych pieczątek firmowych lub osobistych. Nie muszą one ograniczać się wyłącznie do wskazywania daty. Podobnie jak pozostałe produkty z naszej oferty, mogą zostać spersonalizowane oraz dopasowane do potrzeb klienta. W zależności od wzoru odbicia, na który się Państwo zdecydują, pieczątka z datą może zawierać m.in.:
• logo firmy,
• dane adresowe lub rejestrowe działalności,
• proste grafiki, nawiązujące np. do danej usługi,
• obramowania,
• liczne dodatkowe informacje i napisy – np.: opłacono gotówką, przesyłka polecona, kopia, poufne, wpłynęło czy też potwierdzono za zgodność z oryginałem.

Pieczątki z datą we wspomnianej rozbudowanej formie docenią przede wszystkim właściciele i kierownicy punktów handlowo-usługowych. Dzięki nim w prosty sposób i przy zminimalizowanym ryzyku pomyłki opatrzą oni datą oraz odpowiednim napisem faktury, gwarancje, zwroty, reklamacje i wszelkie pozostałe rodzaje przetwarzanych na co dzień formularzy. Dodatkowo, jednolity i czytelny system datowania zapewni firmie tego typu łatwość archiwizowania dokumentów z zachowaniem ich porządku chronologicznego.

Z pozostałych zalet proponowanych przez nas pieczątek z datą wymienić należy ponadto:
• odporną na intensywną eksploatację konstrukcję,
• dużą łatwość regulacji daty,
• lekką i płynną pracę,
• wyrazistość odbicia na każdego rodzaju płaskiej powierzchni,
• nieścieralność i wodoodporność tuszu oraz wysoką ochronę przed blaknięciem pod wpływem oddziaływania promieni słonecznych.

Pieczątki.pl – datowniki dla każdej firmy

Aby zamówić pieczątki z datą dla swojej firmy, mogą Państwo skorzystać z dostępnego na naszej stronie „kreatora pieczątek” lub skontaktować się z jednym z Partnerów Trodat. Niezależnie od tego, na którą z opcji się Państwo zdecydują, z naszej strony gwarantujemy kompleksowe wsparcie podczas całego procesu projektowania datownika. Nasi Partnerzy z przyjemnością pomogą Państwu wybrać najlepsze w stosunku do potrzeb Państwa firmy rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

13_56x25
56 x 25 mm
Zamów
12_56x25
56 x 25 mm
Zamów
11_56x25
56 x 25 mm
Zamów
10_4813
26 x 9 mm
Zamów
9_4813
26 x 9 mm
Zamów
8_4813
26 x 9 mm
Zamów
7_4813
26 x 9 mm
Zamów
6_4813
26 x 9 mm
Zamów
5_4813
26 x 9 mm
Zamów
4724_2
40 x 40 mm
Zamów
2_4750
41 x 24 mm
Zamów
1_4725
40 x 40 mm
Zamów