LISTA PUNKTÓW - Wrocław

Wyrób pieczątek Wrocław

Do Państwa dyspozycji oddajemy pieczątki do zastosowania w biurze oraz dla użytkowników mobilnych. Każdy stempel przygotowujemy z największą starannością i za pomocą nowoczesnych technologii. Czasem nawet tak drobny przedmiot jak pieczątka, gdy jest niewłaściwie wykonany, może uprzykrzyć i opóźnić pracę. Z tego względu nasze przedmioty odznaczają się wysoką jakością oraz wytrzymałością i są przeznaczone do częstego użytkowania. Znaczną część naszej oferty stanowią ergonomiczne, zautomatyzowane stemple, na których możemy umieścić wybraną treść. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest ten o prostokątnej płytce, idealny do umieszczenia na nim nazwy firmy wraz z niezbędnymi danymi. Sprawdzi się także jako nieskomplikowana sygnaturka z imieniem i nazwiskiem oraz na przykład numerem telefonu. W naszym katalogu znalazły się także okrągłe i owalne warianty, które pozwalają na niezwykle estetyczne i przejrzyste rozmieszczenie informacji, takich jak logo i adres działalności.

Pieczątki Wrocław

Częstym problemem, jaki napotykają użytkownicy pieczątek jest rozmazywanie się tuszu i, co za tym idzie, brudzenie dłoni, biurka czy materiałów biurowych. Wygląda to nieestetycznie i może sprawiać wrażenie nieładu. Dostarczane przez nas pieczątki wyróżnia bardzo komfortowa i funkcjonalna forma. Stawianie stempli odbywa się szybko i nie wymaga wkładania w tę czynność dużego wysiłku. Automatyczny mechanizm sam pobiera odpowiednią ilość tuszu, dzięki czemu nie rozmazuje powstałych w ten sposób odbić. Techniki zastosowane do tworzenia pieczęci gwarantują wysoką rozdzielczość, a w rezultacie bardzo czytelne napisy czy wyraziste znaki. Zużytą wkładkę tuszującą można samodzielnie wymienić w prosty i bezpieczny sposób. 

Spośród przygotowanej przez nas oferty można wybrać różnorodne rozmiary samych urządzeń stemplujących, a także wielkość pola tekstowego. Dysponujemy dużymi, bardzo solidnymi modelami przeznaczonymi do wyjątkowo intensywnego użytkowania, jak i niewielkimi, kieszonkowymi stemplownikami. Te pierwsze sprawdzą się w różnego rodzaju urzędach i biurach, a te drugie można ze sobą zabrać praktycznie wszędzie. Niewątpliwym atutem produktów naszej marki jest dostępność wielu kolorów obudowy, co w prosty sposób ułatwi rozróżnianie poszczególnych stempli. Proponujemy również duży przekrój czcionek – mniej i bardziej ozdobnych. Wszystkim osobom poszukującym dobrej gatunkowo pieczątki Wrocław oferuje nasze partnerskie pracownie. Zachęcamy do przejrzenia katalogu produktów i kontaktu z punktem lub osobistej wizyty w celu ustalenia szczegółów zamówienia.