Pieczątka lekarska

Nasz internetowy serwis Pieczatki.pl powstał jako miejsce wspierające osoby prywatne, przedsiębiorców i instytucje, które szukają najbardziej popularnych i funkcjonalnych pieczątek.

Współpracując z pracownikami służby zdrowia, oferujemy między innymi pieczątki lekarskie wykorzystywane do akceptacji recept i zwolnień pracowniczych. Wzory pieczątek lekarskich to także możliwość skorzystania z innych propozycji, bez których nie byłaby możliwa codzienna praktyka medyczna.

Wzory pieczątek lekarskich

Wzór pieczątki lekarskiej informujący o wypisie ze szpitala, informacja o grupie krwi pacjenta, dane dotyczące diety, adnotacja o refundacji zabiegów w ramach NFZ czy dane kontaktowe placówki medycznej.

Bez względu na wzór i treść nasi Klienci mają gwarancję wysokiej jakości, terminowości oraz atrakcyjnych cen. Jakość, którą cechuje pieczątka lekarska, to zarówno czytelna czcionka oraz trwałość czy ergonomia. Zachęcamy do kontaktu zarówno szpitale, przychodnie oraz specjalistów świadczących prywatną praktykę lekarską. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pieczątki lekarskie – narzędzia niezbędne w branży medycznej

Pieczątki dla lekarzy stanowią jeden z najbardziej przydatnych i najczęściej wykorzystywanych przedmiotów w służbie zdrowia. Przy ich użyciu wystawiane są recepty, skierowania, zaświadczenia i różnego rodzaju zalecenia medyczne oraz prowadzona jest cała dokumentacja zdrowotna pacjentów. Dodatkowo stemple tego typu są potrzebne również przy poświadczaniu i nadawaniu mocy pismom formalnym, które sporządzają lekarze. Stosowanie pieczątek medycznych to zatem nie tylko zwiększony komfort pracy, ale w wielu przypadkach również konieczny do spełnienia wymóg prawny.

Rodzaje odbić pieczątek lekarskich w zależności od specjalizacji lekarza

Niezależnie od specjalizacji i czynności, do których będą używane stemple, jesteśmy w stanie udzielić Państwu kompleksowej pomocy w doborze właściwego rozwiązania.

Poszczególne wzory odbić stempli medycznych różnią się od siebie w zależności od specjalizacji lekarskiej, jednak każda z nich zawiera imię i nazwisko danego specjalisty oraz informację odnoszącą się do jego zawodu – np. Ratownik Medyczny, Lekarz Weterynarii czy też Fizjoterapeuta. Ponadto duża część pracowników służby zdrowia musi dysponować pieczątkami rozszerzonymi o dodatkowe dane. Na przykład pieczątki dla lekarzy, obok podstawowych, wspomnianych już wcześniej informacji, powinny uwzględniać również tytuł zawodowy i stopień naukowy, numer lekarski (uprawniający do wykonywania zawodu), numer umowy z NFZ (umożliwiający wystawianie ważnych recept) oraz specjalizacje, którymi dany lekarz dysponuje, m.in. psychiatria, medycyna pracy lub stomatologia.

Gwarantujemy, że pieczątki lekarskie dobrane we współpracy z naszymi Partnerami będą nie tylko całkowicie zgodne z wszelkimi wymogami formalnymi, ale również w pełni funkcjonalne, proste w użyciu oraz wytrzymałe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dostępnymi produktami i do skorzystania z naszej oferty.

9_60x33
60 x 33 mm
Zamów
8_38x14
38 x 14 mm
Zamów
7_9413
58 x 22 mm
Zamów
6_9413
58 x 22 mm
Zamów
5_9413
58 x 22 mm
Zamów
4_9412
47 x 18 mm
Zamów
3_9412
47 x 18 mm
Zamów
2_4923
30 x 30 mm
Zamów
1_4750
41 x 24 mm
Zamów
15_38x14
38 x 14 mm
Zamów