Pieczątki na zamówienia

Obecnie coraz bardziej klienci stawiają na oryginalność odbicia pieczątki. Poszukują pieczątek nie tylko takich, które zawierają dane firmowe, ale specjalne pieczątki na zamówienie.

Ciekawym rozwiązaniem są pieczątki Trodat z wielokolorowym odbiciem. Powierzchnię odbicia można wzbogacić o logo firmy czy zaprojektować wg wytycznych klienta, zachowując minimalne wymagania technologiczne. Możliwość dowolnego doboru kolorów powoduje, że pieczątki z wielokolorowym odbiciem Trodat są często wybierane na pieczątki z informacją o promocji, sloganem reklamowym, czy okolicznościowe pieczątki z życzeniami świątecznymi, ex-libris etc.

Zamówienie pieczątek

Kupując pieczątkę musimy znać jej przeznaczenie, i poinformować sprzedawcę gdzie chcemy jej używać. Jeśli w biurze, to idealne są pieczątki Trodat Printy – najpopularniejsze pieczątki biurowe oraz Trodat Professional – pieczątki do intensywnego stemplowania. Jeśli potrzebujemy pieczątki do pracy w terenie, warto polecić stworzone do tego celu pieczątki kieszonkowe Trodat Mobile Printy dostępne w 8 kolorach, które idealnie sprawdzają się w mobilnych warunkach, dzięki swojej konstrukcji.

Jest też wiele niestandardowych produktów. Na przykład długopis Goldring z pieczątką oraz końcówką do smartfonów. Obudowy długopisów można także grawerować, dzięki czemu produkt staje się unikatowy. Praktyczny i elegancki doskonale nadają się na oryginalny prezent.

Aby zamówić pieczątkę, zwykłą firmowa, czy popisową, czy też specjalne pieczątki na zamówienie z indywidualnym projektem, wystarczy zgłosić się do Partnera Trodat. W każdym punkcie z sieci Partner Trodat znajdziecie Państwo fachową pomoc i solidną obsługę.