Datowniki

Datownik w najlepszej cenie!

W świecie, w którym regularny przepływ dokumentów i dowody wpłat, wypłat, wpływu pism oznaczone czytelną datą bywają kluczem do załatwienia wielu spraw, nie można sobie pozwolić na posługiwanie się złej jakości datownikiem. Używany w wielu instytucjach państwowych, w firmach i urzędach, jest zaawansowaną formą stempla, dzięki któremu każdy dokument można opatrzyć aktualną datą. Każda większa lub mniejsza firma powinna taki datownik posiadać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Katalog produktów zawiera różne pieczątki, datowniki i stemple – każdy znajdzie coś dla siebie.

Datownik w każdej firmie

Datownik łączy zalety osobistej lub firmowej, spersonalizowanej pieczątki, ponieważ zamawiający może zażyczyć sobie dodatkowe napisy, zawarcie loga firmy albo konkretnej informacji, np.: zapłacono, gotówka, polecony, express, oryginał, anulowano, przelew, pilne, wpłynęło czy poufne.

Datownik Trodat skonstruowany jest tak, by możliwe było szybkie ustawienie czcionek na konkretnej dacie. Posiada zalety lekkiej i prostej w obsłudze pieczątki oraz solidnego, trwałego stempla. Stempel z datą Trodat odbija wyraźnie na każdej powierzchni, jest nieścieralny, nie blaknie pod wpływem słońca i nie zmyje go woda, a gumki z czcionką reguluje się łatwo, szybko i bez brudzenia rąk.

Pieczątki z datą

Wielu naszych klientów używa datowników kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Obciążenia, jakim jest poddawana każdorazowo konstrukcja i mechanizm datownika, są wielokrotnie większe niż w przypadku zwykłych pieczątek, a jednak gwarantujemy, że nasze produkty przetrwają każdą próbę.

Idealne datowniki Trodat mogą zamówić Państwo za pośrednictwem naszej sieci punktów sprzedaży. W każdym z punktów znajdziecie Państwo świetnych doradców, którzy nie tylko wskażą Państwu najlepsze rozwiązania, pomogą w wyborze rodzaju i kształtu obudowy, jakości gumek oraz tuszu, ale także z najwyższą starannością wykonają każdą, nawet najbardziej skomplikowaną pieczątkę w uzgodnionym terminie i w atrakcyjnej cenie.

Przybijasz daty, wysyłasz pocztę, przyjmujesz towar – nieważne co robisz, czym się zajmujesz, datownik jest niezbędnym narzędziem w każdym biurze.