O nas

Firma Trodat założona została w 1912, w Wiedniu. W 1951 roku siedziba firmy przeniesiona została do Wels w Austrii. Obecnie Trodat jest światowym liderem w produkcji pieczątek, komponentów stemplarskich oraz urządzeń grawerujących marki Trotec.

Od wielu lat firma Trodat jest nie tylko głównym producentem i dostawcą na rynku artykułów stemplarskich, ale również kreatorem trendów i kierunków rozwoju branży. Od roku 1995 Trodat posiada certyfikat ISO 9001. 98% produktów z oferty firmy jest eksportowane. Trodat zaopatruje odbiorców w 170 krajach.

Trodat jest wynalazcą oryginalnego automatu samotuszującego Trodat Printy, dzięki czemu na trwale odznaczył się w historii rozwoju branży stemplarskiej.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pieczątek wykonywanych w różnych technologiach. Najbardziej popularne, najlepsze jakościowo i najtrwalsze są pieczątki automatyczne, samotuszujące. Modne są również pieczątki na zamówienie, które ściśle odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom i wymaganiom Klienta.

Pieczątki automatyczne, samotuszujące to takie, przy użyciu których nie trzeba każdorazowo uzupełniać tuszu czy też używać poduszki z tuszem, ponieważ odpowiednio natuszowana wkładka znajduje się wewnątrz pieczątki. Pieczątki automatyczne, samotuszujące zapewniają użytkownikom funkcjonalność oraz trwałe odbicie, stąd zalecane są szczególnie do użytku w biurze.

Na rynku jest kilku producentów pieczątek samotuszujących. Jednym z nich jest firma Trodat.