fbpx
Świat Pieczątek
05-080 Izabelin
ul. Sienkiewicza 70
Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek -
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Jesteśmy sklepem oferującym usługę wyrabiania pieczątek a następnie wysyłki zamówienia pod wskazany adres.

Zamówienia realizujemy i dostarczamy nawet w 24h w całej Polsce. Wyrób pieczątek realizujemy w technologii laserowej, czyli gumę grawerujemy laserem w wysokiej rozdzielczości co daje doskonałą jakość odbicia pieczątki.

 

Wśród naszych pieczątek znajdziesz automaty samotuszujące, datowniki, stemple drewniane w bardzo dużych rozmiarach (do formatu 290x200mm), automaty szkieletowe.

Naszą ofertę dopełniają także modele kieszonkowe, które wyróżniają się niewielkim rozmiarem oraz bardzo poręcznym kształtem, ułatwiającym zabranie ze sobą produktu w dowolne miejsce, bez względu na to czy będzie to praca mobilna czy podróż służbowa.

Wykonujemy też wszelkiego rodzaju pieczątki księgowe, kancelaryjne, dekretujące i reklamowe na zamówienie.

 

Ponadto, w naszej ofercie, jest możliwość wyrabiania pieczątek w różnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy pieczątki okrągłe, owalne, podłużne, kwadratowe, trójkątne oraz automaty profesjonalne. Na naszej stronie, w zakładce PROJEKTY, można zobaczyć przykładowe odbicia każdego rodzaju pieczątki.

 

Dokładamy wszelkich starań aby Twoje zamówienie zostało zrobione perfekcyjnie. Przy bardziej skomplikowanych projektach zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@swiatpieczatek.com

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego STUDIA graficznego. Znajduje się tam wiele ciekawych propozycji dotyczących m.in. reklamy.

Gdzie jesteśmy
If you use the [wpsl_map] shortcode outside a store page, then you need to set the ID or category attribute.

    [current_url]