Numeratory – dla kogo?

Numerator Trodat

Bilety parkingowe, kwity bagażowe, wejściówki na koncert, faktury – wszystkie te dokumenty posiadają swój numer i we wszystkich biurach numerator jest narzędziem codziennej pracy. Narzędzie niezbędne musi być niezawodne i wytrzymałe na wszelkie wstrząsy, upadki i ciągłą pracę przez kilka godzin dziennie.

Takie właśnie numeratory oferuje austriacka, znana w 170 krajach firma stemplarska Trodat, która przoduje w produkcji stempli, automatycznych pieczątek,datowników, akcesoriów stemplarskich oraz urządzeń do grawerowania. Numerator Trodat to prosta obudowa z wygodną rączką, skrywająca metalowy, skomplikowany mechanizm pieczątki z szeregiem samodzielnie zmieniających się kolejno cyfr. Ergonomiczny uchwyt, stabilna podstawa, wymienne wkłady tuszujące oraz blokada ułatwiająca bezpieczne przenoszenie stempla w teczce, to cechy charakterystyczne każdego numeratora Trodat.

Numerator to podstawa w dokumentacji

Użytkownik numeratora może go ustawić według własnych potrzeb. Przyrząd pozwala na automatyczną zmianę cyfr co jedno odbicie, czyli 1, 2, 3 itd. Posiada także mechaniczny programator, który steruje ilością odbić, po których następuje zmiana cyfry, czyli np. co cztery odbicia. W ten sposób, bez odrywania się od pracy można stawiać cyfry na drukach samokopiujących, na przykład numerując 1, 1, 1, 1, 2, 2, 2, 2, 3, 3, 3, 3. Dzięki takiej zaawansowanej opcji numerować można bez przerwy przez wiele godzin, bez przestawiania numeratora, cofania cyfr, liczenia odbitek. Te dodatkowe funkcje to szybsza praca i większa precyzja oznaczania druków. Praca z numeratorem jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Numerator Trodat możecie Państwo zamówić dzięki sieci placówek partnerskich rozsianych w największych miastach całej Polski. W placówkach tych doświadczeni sprzedawcy zapoznają Państwa z szerokim asortymentem pieczątek, datowników i numeratorów Trodat, doradzą w wyborze odpowiedniego numeratora lub innych pieczątek. Gwarantujemy, że sprzedawcy przyjmą każde zamówienie i wykonają je rzetelnie i w terminie, używając najlepszych akcesoriów Trodat.